Grzyby-Start
Wagary......
Napisał Elma   

Foto galeria Elma

 Taka piękna niedziela, a ja muszę iść do szkoły... Siedziałam w domu i dumałam co by tu zrobić, żeby zamiast do szkoły pójść gdzieś na łono natury.... Ale jako człowiek obowiązkowy wzięłam się szybko w garść, spakowałam książki, szybki prysznic i po wiedzę! Już po 10 minutach jednak zaczęłam się wahać....


Może jednak dziś odpuścić sobie szkołę? Moja grupa angielska jest bardzo obowiązkowa, więc na pewno znajdzie się wiele takich osób, które zrobią tłok na zajęciach.... Zawróciłam :o))))

Nawet nie próbowałam się przebierać! Tak jak stałam zapakowałam Krzyśka do samochodu i ruszyliśmy przed siebie. Kierunek las! Dobrze, że nie włożyłam butów na obcasie....

Pojechaliśmy do Zawieprzyc (20 km od Lublina). Tutaj na sporym wzgórzu znajdują się ruiny pięknego niegdyś zamku i mnóstwo zieleni dookoła. Z góry rozciąga się prześliczna panorama. Wieprz snuje się pomiędzy pagórkami, drzewami, polami pięknymi meandrami niczym wąż.... Nie mogliśmy się napatrzeć! Ale wilka ciągnie do lasu, więc gdy tylko obejrzeliśmy wszystko to co było do obejrzenia wskoczyliśmy do samochodu i pojechaliśmy poszukać jakichkolwiek grzybów.

W lesie było strasznie sucho. Poza nadrzewnymi nie znaleźliśmy NIC !!!! Ale za to gdzie okiem sięgnąć rozciągały się całe łany białych zawilców....Widok niesamowity! Łaziliśmy i łaziliśmy i wracać nam się nie chciało. Dopiero żołądek przypomniał nam, że zrobiło się już późne popołudnie a w domu siedzi głodna Kocia..... Dawno nie widziałam kota, który tak sie ucieszył się na nasz widok.... hahahaha!!!

Po tym naszym niespodziewanym  leśnym wypadzie mam nieodpartą chęć znowu pójść na wagary... A wiecie gdzie............?????


Elma & Krzysiek

                                                      Komentarze
 

25 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albrecht, Eulogiusz,
Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało 190 dni.
Grzybland Na Facebooku
Konkursy
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Nie masz konta? Załóż je sobie
Kiedy na grzyby

showMoon()
Gościmy
Aktualnie jest 439 gości online